www.cvonline.hu

CNC Gépkezelő

  • A hirdetés 24 napja lejárt

A magyarországi forgácsolt alkatrészgyártás egyik meghatározó szereplője,

a Polyax Kft.

munkatársat keres.

Cégünk 1986 óta működő aktív forgácsoló üzem, főként autóipari területen tevékenykedünk. A folyamatos technológiai fejlesztésekkel párhuzamosan szeretnénk jelenlegi 80 fős csapatunkat lelkes, lojális és kiváló szakemberekkel bővíteni.

Feladatok:

  • a beállított CNC gépek biztonságos kezelése, működtetése
  • előírt mérések elvégzése, dokumentálása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • pontos, igényes munkavégzés
  • 2 műszak vállalása

Amit ajánlunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes bérezés
  • bejárási támogatás
  • lakhatási támogatás
  • tiszta, kulturált, modern munkakörnyezet
  • kellemes légkör, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre.