www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1097302

Multinacionális partnercégünk 23. kerületi telephelyére keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Forgácsoló gépek kezelése
  • Munkadarabok mérése, ellenőrzése
  • Alkatrészek sorjázási, mosási feladatainak ellátása
  • Gyártási megrendelésben szereplő alkatrészek legyártása az előírt utasítások alapján

Elvárások:
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Szakirányú végzettség (CNC gépkezelés/marás,/esztergálás)
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Juttatások:
  • Versenyképes alapbér + teljesítményprémium + cafetéria + műszakpótlékok
  • Bejelentett, hosszú távú munkavégzés
  • Rendezett, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Előnyök:
  • Termelésben szerzett gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételnek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió