www.cvonline.hu

CNC Gépkezelő

  • A hirdetés 165 napja lejárt

A SONA Group a precíziós kovácsolt alkatrészek gyártása területén világviszonylatban az autóipar vezető beszállítója.

Magyarországi gyártóüzeme a SONA BLW Hungary Kft. Polgáron, az ipari park területén található, ahonnan az elkészülő erőátviteli alkatrészek a legnevesebb személygépkocsi és teherautó márkák gyártmányaiba kerülnek beszerelésre.

Most induló és a legmodernebb megmunkáló gépekkel felszerelendő forgácsoló üzemünkbe az induló csapat tagjaként keresünk pályakezdő és forgácsolási tapasztalattal rendelkező kollégákat a következő munkakörbe:

Feladatai:

  • 1 és 2 orsós esztergák üzemeltetése
  • Alkatrészek gyártása előkészített programok, gyártmányrajzok és gyártási utasítások alapján
  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel történő mérése, a mérési feladatok dokumentálása a mérési utasítás alapján

Követelmények

  • Fémipari alapismeretek, CNC szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Alapszintű számítógépes ismeret
  • Műszaki rajzok ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Csapatban való hatékony munkavégzés
  • Precizitás, pontosság, Minőségtudatosság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely, vonzó munkakörnyezet
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése: üregelés, esztergálás, köszörülés, hőkezelés
  • Egy induló csapatban történő részvétel
Helyek Polgár
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő