www.cvonline.hu
CNC gépkezelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.16.
Jelentkezési határidő: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 1077408
lejárt

Megújuló energiaiparban alkalmazott termékek gyártásával foglalkozó megbízónk számára keresünk munkatársakat hosszú távra, budapesti munkavégzési hellyel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • CNC gépek kezelése, felügyelete;
  • A megmunkáló gépek alapanyaggal történő ellátása, a munkadarabok folyamatos cseréje;
  • A gyártáshoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (CNC forgácsoló/maró/esztergályos, CAD-CAM informatikus, gépgyártástechnológiai technikus);
  • Szakmai felkészültség;
  • Pontosság és precizitás;
  • CNC gépkezelésben szerzett tapasztalat előnyt jelenthet;

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér;
  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Lehetőség szakmai fejlődésre;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Céges autóbuszok a következő településekről: Hatvan, Lőrinci, Heréd, Zagyvaszántó.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 15. kerület
  • Munkaidő: 4 műszakos munkarend

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.