www.cvonline.hu
CNC gépkezelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.15.
Jelentkezési határidő: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1077113
lejárt

Szolnoki fémipari cég keres gyakorlattal rendelkező CNC gépkezelőket, több műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • CNC megmunkáló központok kezelése
  • Az alumínium vasúti kocsik profiljainak és alkatrészeinek megmunkálásához kapcsolódó CNC gépkezelési feladatok ellátása, a munkadarabok legyártása
  • Első mintadarabok készítése
  • A legyártott munkadarabok és profilok ellenőrzése, adminisztrációja
  • A gyártandó termékek gyártásközi ellenőrzése és szükség esetén korrekciója

Elvárások:

  • Szakirányú CNC gépkezelői és/vagy CNC forgácsolói végzettség
  • Magas szintű és magabiztos műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Pontos, precíz és megbízható munkavégzés
  •  2-3 éves szakirányú szakmai tapasztalat
  •  Mérőeszközök, mérőműszerek ismerete és kezelése
  • Rendszerszemlélet, proaktivitás
  • Siemens 840D és Fanuc vezérlés ismerete előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • kiemelten magas, versenyképes javadalmazási csomag az alapbéren felüli plusz juttatásokkal,
  • innovatív, svájci kultúrájú modern és tiszta munkakörnyezet,
  • kiemelkedő munkabiztonság és egészségvédelem,
  • lehetőség a további egyéni fejlődésre és előrelépésre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.