www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

  • A hirdetés 492 napja lejárt

A Metaco Union Kft. egy 2000-ben alapított energikus, újításokra nyitott, rohamosan fejlődő vállalkozás, mely 2014 óta a német HAY Group tagja. Nagy pontosságú forgácsolt széria alkatrészeket gyártunk CNC esztergagépeken és megmunkáló központokon. Gyártmányaink megtalálhatóak az autó-, gép- és járműiparban.
Füzesabonyi telephelyű, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, elismert vállalatként bővülő csapatunkba CNC gépkezelő munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • CNC forgácsoló gépek kezelése, működtetése (esztergálás, marás, üregelés, fogazás)
  • Szerszámcserék, korrekciók elvégzése
  • Munkadarabok műszaki rajz alapján történő ellenőrzése, mérése, dokumentálása
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Együttműködés a kollégákkal

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (szakiskola, szakközépiskola, OKJ továbbképzés)
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, megbízható munkavégzés

Előny:

  • CNC megmunkálásban szerzett szakmai tapasztalat
  • CNC programozásban szerzett tapasztalat

 Amit kínálunk:

  • Kreatív munkavégzési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kedvező munkakörülmények
  • Egyéb juttatások

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát e-mailben a lenti címre, illetve telephelyünkön személyesen is jelentkezhet.

Cégadatok:
Metaco Union Kft. 3390 Füzesabony, Duropack út 4.
Link megjelenítése

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő