www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

  • A hirdetés 519 napja lejárt

A Metaco Union Kft. egy 2000-ben alapított energikus, újításokra nyitott, rohamosan fejlődő vállalkozás, mely 2014 óta a német HAY Group tagja. Nagy pontosságú forgácsolt széria alkatrészeket gyártunk CNC esztergagépeken és megmunkáló központokon. Gyártmányaink megtalálhatóak az autó-, gép- és járműiparban.
Füzesabonyi telephelyű, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, elismert vállalatként bővülő csapatunkba CNC gépkezelő munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • CNC forgácsoló gépek kezelése (FANUC vezérléssel), működtetése
  • Szerszámcserék, korrekciók elvégzése
  • Munkadarabok műszaki rajz alapján történő ellenőrzése, mérése, dokumentálása
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Együttműködés a kollégákkal

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (szakiskola, szakközépiskola, OKJ továbbképzés)
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, megbízható munkavégzés

Előny:

  • CNC megmunkálásban szerzett szakmai tapasztalat
  • CNC programozásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kreatív munkavégzési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kedvező munkakörülmények
  • Egyéb juttatások

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre, illetve telephelyünkön személyesen is jelentkezhet. További információért telefonon is érdeklődhet a 36/542 275-ös telefonszámon.

Cégadatok:
Metaco Union Kft. 3390 Füzesabony, Duropack út 4.
Tel: (36) 542 275; Fax: (36) 542 274 Link megjelenítése

Helyek Heves
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő