www.cvonline.hu

CNC Gépkezelő

  • A hirdetés 503 napja lejárt

A

Polyax Kft.

CNC Gépkezelő, CNC Operátor

munkatársat keres.

Munkatárs feladatai:

  • CNC esztergák, megmunkáló központok, hosszesztergák üzemi szintű kezelése
  • Előre elkészített programok alapján széria gyártások indítása és folyamatos felügyelete

Munkatárssal szembeni elvárások:

  • Gépkezelő munkakörhöz szakirányú végzettség
  • Gépipari alapismeretek megfelelő színvonalú alkalmazása
  • Rajzolvasási ismeretek és azok gyakorlati alkalmazása
  • Precíz, önálló munkavégzés, csapatszellem
  • Többműszakos műszakos munkarend vállalása

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődések támogatása
  • Hosszú távú biztos munkavégzés
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre, vagy érdeklődjön telefonon az alábbi számon: 30/ 472-74-47

A tárgyban, kérjük, tüntesse fel: CNC gépkezelő

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő