www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1014018

Energiaiparban alkalmazott termékek gyártásával és megmunkálásával foglalkozó megbízónk számára keresünk munkatársakat hosszú távra, budapesti munkavégzési hellyel az alábbi pozícióba,
Feladatok:

  • beállított gépek önálló kezelése, munkadarabok cseréje
  • turbinalapát gyártás CNC megmunkáló központokon
  • a gyártáshoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása

Elvárások:
  • fémipari végzettség
  • szakmai felkészültség
  • CNC gépkezelésben szerzett gyakorlat
  • felhasználói szintű PC ismeret

Juttatások:
  • fix alapbér + műszakpótlékok + egyéb juttatások
  • hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió