www.cvonline.hu

CNC Gépkezelő

  • A hirdetés 605 napja lejárt

25 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő, innovatív, dinamikusan fejlődő fémipari vállalat keres agilis, senior munkatársat az alábbi pozícióra:

Prioritás: Vízzel-vágó gépkezelő

Feladatok:

  • A gyártó üzem tevékenységi körébe tartozó termékek megvalósítása, a termelési programban  meghatározott mennyiségben és a technológiai, minőségügyi előírások szerinti minőségben.
  • Az elkészült termékek mennyiségi és minőségi ellenőrzése.
  • Technológiai fegyelem és a minőségügyi követelmények betartatása.
  • A szükséges bizonylatok kitöltése. Teljesítések jelentése a felettes vezetőnek.
  • A felmerülő akadályok (berendezés meghibásodása, anyaghiány, stb.) jelentése a felettes vezető felé.
  • A munkavégzés során keletkezett selejt elkülönítése, megvizsgálása, javaslattétel a további hasznosítás (pótfeldolgozás) céljára.

Amit kínálunk:

  • Megbízható, kiszámítható, stabil vállalati háttér és dinamikusan fejlődő szervezet
  • Nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
  • Szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Akit keresünk:

  • CNC gépkezelői szakképzetséggel rendelkezik és/vagy 5 év szakmai tapasztalattal
  • CNC élhajlító, vagy CNC lézervágó gép, vagy CNC stancoló illetve vízzel vágó gépkezelésben szerzett tapasztalattal rendelkezik, fémipari - lemezmegmunkálás területen.
  • Műszaki rajz gyakorlati szintű ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Office programok, Internet, egyéb)
  • Stabil, rendezett háttér
  • Ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, határozott személyiség
  • Orvosi alkalmasság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

KÉRJÜK, csak abban az esetben jelentkezzen, ha végzettsége, tudása és szakmai tapasztalata valóban megfelel a fenti paramétereknek! Köszönjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő