www.cvonline.hu

CNC gépkezelő, Tolna megye Hozzáadva: 2016.05.20.

Fémárugyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk hagyományos CNC esztergagépek kezelésében jártas kollégákat Tolna megyébe.
Feladatok:
  • hagyományos eszterga gépek kezelése
  • gyártás felügyelete
  • alkatrészek mérése az elősírásnak megfelelően
  • rajzolvasás
  • korrekciózás

Elvárások:
  • szakirányú (CNC) végzettség
  • legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • biztos kereset

Előnyök:
  • programozási ismeretek

Egyéb kapcsolati információk:
  • További információk a 72/212-368 telefonszámon kérhetőek.

  • Jelentkezni szakmai önéletrajz elküldésével lehet a hirdetésben megadott e-mail elérhetőségen.