www.cvonline.hu

CNC GÉPKEZELŐ TECHNIKUS

  • A hirdetés 770 napja lejárt

Nógrád megyei, multinacionális vállalat szakembert keres

az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • CNC gépek (köszörű és megmunkáló központ) kezelése,
  • A gépek beállítása és karbantartása,
  • Átállások, termékváltások, szerszámcserék elvégzése,
  • 3 műszakos, vagy folyamatos műszakos munkarendben való munkavégzés.

Elvárások

  • Technikusi végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves gyakorlat,
  • CNC programozási ismeretek,
  • Forgácsolási és gyártástechnológiai ismeretek.

Előnyt jelent

  • Angol alapfokú nyelvtudás – nyelvvizsga nem elvárás,
  • FANUC CNC programnyelv ismerete,
  • SPC, méréstechnikai ismeretek.

Amit nyújtunk

  • Azonnali munkába állás lehetősége,
  • Versenyképes fizetés,
  • Bejárási támogatás,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy jól prosperáló, növekedő cégnél,
  • Továbbképzési lehetőségek.

A munkavégzés helye: Nógrád megye, Rétság

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre.

Elérhetőség kérdés esetén:

AFT – Hungary Kft.
Kapcsolattartó: Sipos Anikó
Web: Link megjelenítése
Rétság, Ipari park, 2651 Hungary

Helyek Nógrád
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő