www.cvonline.hu

CNC gépkezelő operátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2016.06.10.
Hirdetés azonosító: 1028104

Magasfeszültségű tekercseket gyártó nemzetközi partnerünk, számítógép-vezérelt CNC megmunkáló egységébe keresünk CNC gépkezelő munkatársakat azonnali munkakezdéssel.

Feladatok:

- CNC gépek beállítása, kezelése
- Munkadarabok folyamatos ellenőrzése és cseréje
- Gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése

Elvárások:

- Műszaki/kapcsolási rajz olvasásában való jártasság
- Precíz, megbízható munkavégzés
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Kiváló fizikum
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:
- Operátor munkakörben szerzett tapasztalat
- Emelőgép kezelő bizonyítvány

Amit kínálunk:

- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés
- Teljesítmény alapú extra bónusz

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján