www.cvonline.hu

CNC gépkezelő Olaszország

  • A hirdetés 397 napja lejárt

Bevezető:

CNC Gépkezelőket keresünk esztergagépek kezelésére Olaszországba.
További információk:
Helyszín
- Észak-Olaszország, Brescia

Feladatok
CNC eszterga kezelésével járó munkafolyamatok:
- programindítás
- szerszámcsere,
- munkadarab csere,
- korrekciózás, stb.

Készségek, elvárások
- Szakirányú végzettség
- Legalább öt éves munkatapasztalat
- Műszaki rajzok ismerete
- Mérőeszközök ismerete (tolómérő, mikromérő)
- Jó fizikum és állóképesség a sajátos munkarend miatt.
- Alapszintű angol nyelvtudás

Amit olasz partnercégünk kínál
- Olaszországi bejelentés
- Tapasztalattól függően nettó 1500-1800 Euró/hó

Szállás
- A bérleti díjat a munkáltató állja, a rezsit viszont a munkavállalónak kell fizetnie, amit a fizetésből vonnak le. Ez átlag 70-80 €/hó

Munkarend
- A munkát olyanoknak ajánljuk, akik többször szeretnének hosszabb időt itthon tölteni.
- 12 órás műszakok vannak (6 munkanap/hét) 30 napig, majd 15 nap szünet. Nem készenléti idő, ez időre haza lehet utazni.

Amennyiben pályázni szeretne, küldjön magyar nyelvű önéletrajzot a E-mail cím megjelenítése E-mail címre.