www.cvonline.hu

CNC gépkezelő Olaszország

  • A hirdetés 399 napja lejárt
CNC Gépkezelőket keresünk ALAP szintű angol nyelvtudással esztergagépek kezelésére Olaszországba.

További információk:
Helyszín
- Észak-Olaszország, Brescia

Feladatok
Tornos CNC eszterga kezelésével járó munkafolyamatok:
- programindítás
- szerszámcsere,
- munkadarab csere,
- korrekciózás, stb.

Készségek, elvárások
Szakirányú végzettség
- Legalább öt éves munkatapasztalat
- Műszaki rajzok ismerete
Mérőeszközök ismerete (tolómérő, mikromérő)
- Jó fizikum és állóképesség a sajátos munkarend miatt.
Alapszintű angol nyelvtudás

Amit olasz partnercégünk kínál
Olasz bejelentés
Tapasztalattól függően nettó 1500-1800 Euró/hó

Szállás
- A bérleti díjat a munkáltató állja, a rezsit viszont a munkavállalónak kell fizetnie, amit a fizetésből vonnak le. Ez átlag 70-80 €/hó

Munkarend
- A munkát olyanoknak ajánljuk, akik többször szeretnének hosszabb időt itthon tölteni.
- 12 órás műszakok vannak (6 munkanap/hét) 30 napig, majd 15 nap szünet. Nem készenléti idő, ez időre haza lehet utazni.

Amennyiben pályázni szeretne, kérjük küldjön fényképes angol nyelvű önéletrajzot a E-mail cím megjelenítésee-mail címre. Bár munkavégzés magyarul történik, de a kiválasztásban olaszok is részt vesznek, ezért van szükség angol nyelvű cv-re.
Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges