www.cvonline.hu

CNC gépkezelő Olaszország

  • A hirdetés 226 napja lejárt
CNC Gépkezelőket keresünk ALAP szintű angol nyelvtudással esztergagépek kezelésére Olaszországba.

Feladatok:
  • Tornos CNC eszterga kezelésével járó munkafolyamatok:
  • programindítás
  • szerszámcsere,
  • munkadarab csere,
  • korrekciózás, stb.

Készségek, elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Legalább öt éves munkatapasztalat
  • Műszaki rajzok ismerete
  • Mérőeszközök ismerete (tolómérő, mikromérő)
  • Jó fizikum és állóképesség a sajátos munkarend miatt.

Amit olasz partnercégünk kínál
  • Olasz bejelentés
  • Tapasztalattól függően nettó 1500-1800 Euró/hó

Szállás
- A bérleti díjat a munkáltató állja, a rezsit viszont a munkavállalónak kell fizetnie, amit a fizetésből vonnak le. Ez átlag 70-80 €/hó

Munkarend
- A munkát olyanoknak ajánljuk, akik többször szeretnének hosszabb időt itthon tölteni.
- 12 órás műszakok vannak (6 munkanap/hét) 30 napig, majd 15 nap szünet. Nem készenléti idő, ez időre haza lehet utazni.
Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges