www.cvonline.hu

CNC gépkezelő- Németország

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 990529

keresünk
Feladatok:

  • CNC gép kiszolgálása, működtetése (szakmai kérdésekre az interjú során tudunk válaszolni)

Elvárások:
  • Kommunikációs szintű, aktív német nyelvtudás (A2-B1)
  • Haidenhein és/vagy Fidia vezérlés ismerete
  • CNC kezelői engedély
  • Min. 1 éves munkatapasztalat CNC gépkezelésben
  • Programozási ismeretek

Juttatások:
  • Versenyképes juttatás
  • Biztosított szállás
  • Támogató, magyar háttér
  • Német alkalmazotti jogviszony

Előnyök:
  • Saját autó

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven, a tárgy mezőben a pozíció (CNC gépkezelő- Németország) megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre!

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Külföldi munka
Régió