www.cvonline.hu

CNC gépkezelő munkatársakat keresünk!

  • A hirdetés 18 napja lejárt

Partnerünk, a Carrier CR Magyarország Kft. Jászárokszállásra keres

CNC gépkezelő munkatársakat!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • CNC gép biztonsági ellenőrzése, kezelése, beállítása, karbantartása
  • Munkadarabok ellenőrzése méréssel, minősítése méréssel és dokumentálása
  • Napi termelési terv végrehajtása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Szakmunkás végzettség (gépész,műszerész)
  • Pontosság
  • Precizitás

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt bérezés
  • Jelenléti bónusz + havi jutalom
  • Cafeteria + útiköltség támogatás
  • Műszakpótlék
  • Szálláslehetőség
  • Céges buszjárat: Szolnok, Zagyvarékás, Jászalsószentgyörgy, Jánoshida, Alattyán, Jásztelek, Jászberény, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Atkár, Vámosgyörk, Jászárokszállás, Lőrinci, Hatvan, Hort

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 3612-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014