www.cvonline.hu

CNC Gépkezelő - Marós

  • A hirdetés 453 napja lejárt

A Manz Hungary Kft. a világ egyik vezető technológiai szolgáltató / high-tech berendezéseket gyártó cégének, a német Manz AG-nak a magyarországi leányvállalata. Az automatizálásban, a robottechnika és a képernyőfeldolgozás terén igényes megoldásokkal kiemelkedő nevet vívtunk ki magunknak.

Dinamikus fejlődésünk eredményeként keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Hegesztett vázak, forgácsolt alkatrészek megmunkálási munkafázisainak elvégzése
  • Forgácsolandó alkatrészek előkészítése megmunkáláshoz,
  • Gép beállítása és a munkadarab bemérése
  • A programozók által megírt megmunkáló programok használata
  • Szükség szerint a gyártásba kiadott rajz alapján történő programírás,
  • Gép és tartozékainak karbantartása,
  • Segédeszközök elkészítése
  • A megmunkált alkatrészek utómunkálása
  • A megmunkált elem minőségi szempontok szerinti ellenőrzése
  • Biztonságos munkakörülményeinek betartása
  • Szükség szerint a kollegák támogatása

Elvárások

  • CNC vezérlésű marásban/ forgácsolásban szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat vagy hagyományos marásban szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Pontosság, precizitás
  • Minőségi munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Szabálytudatosság, szabálykövetés

Előny

  • NCT és Heidenhain vezérlésű gépeken szerzett tapasztalat
  • Egyedi alkatrész gyártásban szerzett tapasztalat
  • Hagyományos marógépen szerzett tapasztalat

Egyéb információk

  • 2 műszakos munkarend

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát "CNC gépkezelő" megjelöléssel az alábbi email címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő