www.cvonline.hu

CNC gépkezelő, gépbeállító munkatárs

  • A hirdetés 480 napja lejárt

 Fémmegmunkálás területén tevékenykedő, dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú cégünk keres szekszárdi üzemébe új munkatársakat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • CNC marógépek kezelése,
  • egyedi termékek gyártása, kisszériás gyártási feladatok ellátása
  • gyártási hibák ellenőrzése és javítása,
  • a termékkel szembeni magas minőségi elvárások figyelembevétele,

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • CNC programozói ismeretek,
  • CNC végzettség,
  • CNC marógépen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • egyedi alkatrészgyártásban szerzett tapasztalat,
  • műszaki rajz olvasásának és értésének magas fokú készsége,
  • magas fokú mérési és alkatrész ismeretek,
  • felhasználói szintű PC ismeret,
  • önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság, igényességre való törekvés
  • több műszakos munkarend vállalása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Együttműködő, magas színvonalú csapat
  • Kihívást jelentő, komplex projektek
  • versenyképes fizetés
  • Értelmes, partneri környezet, humánum

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • gyártás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Szekszárd

Ha érdekel az állás, küldd meg önéletrajzod a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre, pozíció megjelölésével.

Helyek Tolna
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő