www.cvonline.hu

CNC GÉPKEZELŐ / ESZTERGÁLYOS

  • Frissítve 23 napja

CNC GÉPKEZELŐ / ESZTERGÁLYOS MUNKALEHETŐSÉG

Németországba, heilbronni es weinsbergi autóipari céghez  CNC gépkezelőket / esztergályosokat keresünk.

Munkaköri leírás:

  • 2 műszak
  • gépkezelés (Heidenhain, Siemens)
  • gépkarbantartás, hibaelhárítás
  • gépek üzembe helyezése
  • januári munkakezdés

Amit kínálunk:

  • 14 € órabér plusz pótlékok, folyamatos béremelkedés
  • 5 € bejárási hozzájárulás
  • megbízható, hosszútávú munkalehetőség
  • német munkaszerződéssel, betegbiztosítással
  • szállásban tudunk segíteni
  • NINCS közvetítési díj

Elvárás:

  • CNC gépkezelőként szerzett munkatapasztalat
  • megfelelő végzettseg,
  • társalgás szintű német nyelvtudás (A2 - B1)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk német nyelvű öneletrajzát az alábbi e-mail címre.

iConnex Personaldienstleistungen GmbH
Török Ágnes
0049/7131-12173-69

Munkavégzés helye Németország
Kategória Gyártás / Termelés, Külföldi munka, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Külföld