www.cvonline.hu

CNC gépkezelő (esztergályos, marós)

  • A hirdetés 618 napja lejárt

Németországi székhelyű cégünk januártól folyamatosan munkatársakat keres a következő állások betöltésére Darmstadt környékén:

CNC gépkezelő

(esztergályos, marós)

Feladatok:

  • CNC esztergagépek/ marógépek önálló beállítása, működtetése
  • Műszaki rajzok és azok adatai alapján történő önálló munkavégzés
  • Programozási ismeretek
  • Mérés, korrekciózás, szerszámcsere

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Motiváció és nyitottság a hosszútávú külföldi munkára
  • Kommunikációképes német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Német bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Pontos havi fizetés, fizetett szabadság, beteg- és nyugdíjbiztosítás, túlóra és éjszakai pótlékok
  • Nyelvi továbbképzés lehetősége
  • Ingyenes közvetítés
  • Magyar kapcsolattartó általi segítség a hivatalos ügyek intézésében és a lakásszerzésben

Rólunk:

A persona service 1967 óta egyike a vezető munkaerőszolgáltató cégeknek Németországban. Országszerte
több mint 190 irodával rendelkezünk, sok ezer ember megbízható munkáltatója vagyunk és több mint 10.000 ügyfelünknek biztosítunk megfelelő munkaerőt. Munkatársainknak korrekt fizetés mellett személyes kapcsolattartást, biztonságos munkakörülményeket és munkavédelmi felszerelést, továbbá helybeli ill.
környékbeli munkalehetőséget garantálunk.

Várjuk jelentkezését és szakmai önéletrajzát!

persona service Darmstadt

Galló Anita · Grafenstraße 27 · 64283 Darmstadt

Link megjelenítése

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német