www.cvonline.hu

CNC- gépkezelő és programozó állás Hollandiában

  • A hirdetés 378 napja lejárt
Tapasztalattal rendelkező, angolul vagy németül társalgási szinten beszélő CNC - programozókat marósokat és fúrókezelőket keresünk Hollandiába.

Holland partnercégünk jelenleg olyan szakembereket tud elhelyezni, akiknek van tapasztalata CNC - marógépek és/vagy fúrók gépkezelése és/vagy programozása területén.

Feladatok:
  • Technikai rajzok egyéni olvasása, és ez alapján programozás
  • Megfelelő szerszám kiválasztása
  • Megmunkáláshoz szükséges megfelelő sebesség kiválasztása

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Társalgási szintű angol VAGY német nyelvtudás
  • Tapasztalat Heidenhain vagy Fanuc vezérlőn.
  • B kategóriás jogosítvány, és autó előny

Juttatások:
havi NETTÓ kb. 1900 EUR fizetés heti kifizetéssel
• Biztosítás ingyenes, munkavállaló fizeti

Szállás:
• Szállást a partnercégünk biztosítja ingyenes. Elhelyezés egyágyas szobákban történik a munkahelyhez közeli szállásokon.

Elvárás

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • legalább 1 év tapasztalat, Heidenhain vezérlőn
  • Megfelelés esetén rövid időn belül utazás