www.cvonline.hu

CNC gépkezelő - Dél-Németország

  • A hirdetés 323 napja lejárt

A Work-Invest Kft. 2011 óta foglalkozik nemzetközi munkaerő-közvetítéssel. Cégünk
Magyarországon, Németországban, Ausztriában és Svájcban kínál vonzó állásokat német
nyelvtudással rendelkező mérnökök és szakmunkások számára. Pályázóinknak segítséget nyújtunk
utazási és lakhatási kérdésekben, valamint a foglalkoztatás teljes ideje alatt rendelkezésükre állunk a
felmerülő adminisztratív ügyek intézésében is. Közvetítési szolgáltatásunk az álláskeresők részére
INGYENES, és az is marad!

Jelenlegi állásajánlatunkról:

CNC Gépkezelő

munkatársakat keresünk Bayern és Baden-Württemberg tartományba. Egész éves
munkavégzés!

Feladatok:

  • CNC maró, CNC eszterga vagy CNC forgácsoló gépek kezelése és beállítása
  • CNC programok betöltése és korrigálása
  • Szerszámok cserélése
  • Önálló munkavégzés műszaki rajzok alapján

Elvárások:

  • Legalább alapszintű német nyelvtudás
  • CNC marós vagy CNC esztergályos vagy CNC forgácsoló végzettség
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzok alapos ismerete
  • Megbízható és precíz munkavégzés
  • Programozási ismeret előnyt jelent, de nem feltétel
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Bejelentett teljes munkaviszony leinformált német munkaadónál
  • Igényes szállás a munkahely közelében
  • Egész éves munkavégzés
  • Vonzó bérezés: bruttó 11 - 13 Euró/óra + munkanaponként akár 44 Euró „Auslöse”
  • Jó munkavégzés esetén véglegesített munkaszerződés
  • Személyes kapcsolattartás német-magyar tanácsadóinkkal

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Német nyelvű önéletrajz fényképpel (Europass)
  • Végzettséget igazoló bizonyítvány másolata

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és megfelel az elvárásainknak, örömmel várjuk jelentkezését a
következő e-mail címünkre.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka