www.cvonline.hu

CNC gépkezelő / CNC operátor

  • A hirdetés 458 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • CNC esztergák, megmunkáló központok, hosszesztergák üzemi szintű kezelése

  • Előre elkészített programok alapján gyártások indítása és folyamatos felügyelete

  • Műszakvezető utasításainak a betartása,

  • Termelési tervek teljesítése

    Elvárások:

  • Szakirányú végzettség előny

  • Gépipari alapismeretek megfelelő színvonalú alkalmazása

  • Rajzolvasási ismeretek és azok gyakorlati alkalmazása

  • Precíz, önálló munkavégzés,

  • Többműszakos műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely,

  • Versenyképes fizetés,

  • Multinacionális körülmények,

  • Szakmai fejlődés támogatása,

  • Azonnali munkába állás

    Munkavégzés helye:

·         Győr

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő