www.cvonline.hu

CNC gépkezelő (betanított munka)

  • A hirdetés 241 napja lejárt

 A finn tulajdonú Scanfil Kft. biatorbágyi gyártóegysége, több mint 15 éve végez fémmegmunkálási tevékenységet. A Magyarországon 2001 óta működő gyár tipikus termékeihez tartoznak a mobil- és kommunikációs hálózati eszközök, árusító automaták, valamint orvostechnikai eszközök is. Innovatív megoldásainak és dinamikus fejlődésének köszönhetően a Scanfil a világ számos pontján megtalálható már és a munkavállalóinak száma mára meghaladja a 3500 főt.

Cégünk biatorbágyi gyártóegységébe keres kollégát, a következő munkakörbe:

 CNC gépkezelő

(betanított munka)

Feladatok:

  • CNC gépeken kezelése (hajlítás, kivágás),
  • Munkautasítás és műszaki rajz alapján történő munkavégzés,
  • Legyártott alkatrészek ellenőrzése,
  • Munkák rögzítése a vállalatirányítási rendszerbe.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat,
  • Flexibilitás,
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása.

Előny:

  • CNC hajlító/kivágó tapasztalat,
  • Műszaki rajzolvasás,
  • Mérőeszköz használatának ismerete,
  • Fémmegmunkálásban való jártasság.

Ami kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Nemzetközi környezet, modern géppark,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Juttatási csomag (cafeteria, jelenléti bónusz, bejárás támogatás, céges buszok)

Önéletrajzát – erre a hirdetésre való hivatkozással - az alábbi email címre várjuk.

Scanfil Kft.

2051 Biatorbágy, Rozália park 5-7.
Céginformáció: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő