www.cvonline.hu

CNC gépkezelő - Ajka

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Pozíció leírása:

Gyártó gépek kezelése, programozása;
Termelés folytonosságának biztosítása;
Minőségbiztosítási szabályoknak megfelelő ellenőrzés.

Követelmények:

CNC gépkezelői végzettség és tapasztalat;
Erős műszaki beállítottság;
2 műszakos munkarend vállalása (hétvége szabad!).

Előny:

Jártasság vasipari szakmában;
Jó térlátás; műszaki rajzolvasási készség;
Számítógépes alapismeretek.

Munkavégzés helye:

Ajka vonzáskörzete, Veszprém megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380,

Értékelt kvalitások

Előny:

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kulturált és családias munkakörnyezetet
Fejlődési és előrelépési lehetőséget
Motiváló bérezést;
Útiköltség térítés, vagy szükség esetén albérlet támogatást.

Egyéb hasonló állások Önnek
CNC gépkezelő

Trenkwalder Kft

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. megb...
Somogy

Bútoripari partnercégünk számára keresünk CNC g...
Heves, Heves, Magyarország

CNC Gépkezelő

Randstad Hungary Kft.

Német tulajdonú, nemzetközileg elismert partner...
Budapest, Pest