www.cvonline.hu

CNC GÉPI FORGÁCSOLÓ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 825728

A világ egyik vezető autóipari beszállítója részére, azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • CNC megmunkáló gép kezelése,
  • átállások hatékony véghezvitele,
  • az elkészült munkadarabok minőségellenőrzése,
  • szerszám bemérés,
  • gyártásközi önellenőrzés végzése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség : CNC forgácsoló, Gépi forgácsoló, Gépgyártás technológiai Technikus
  • CNC-forgácsolásban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de talpraesett pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • jelentkezéstől a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben,
  • karrier tanácsadást nyújtunk az interjú során,
  • stabil céges háttér egy multinacionális közegben,
  • céges buszjárat,
  • komplex kihívásokkal teli feladatok,
  • cafetéria juttatás
Munkavégzés helye:
  • Oroszlány
Egyéb:
  • Munkaidő: 3 műszak, 8 óra
Kapcsolat:
Személyesen önéletrajzzal a Prohumán Kft. tatabányai irodájában (cím: 2800 Tatabánya, Dózsakert utca 58/a., nyitva tartás: hétfőtől péntekig, 9:00-15:00) vagy az E-mail cím megjelenítése e-mail címen.