www.cvonline.hu

CNC Gépi forgácsoló

  • Frissítve 120 napja

Veresegyházára multinacionális céghez keresünk CNC gépi forgácsolókat.

Feladatok:
  • Fém alkatrészek CNC vezérlésű és hagyományos marógépen, esztergán, fúró-, szikraforgácsoló-, köszörűgépeken történő megmunkálása, e berendezések üzemeltetése.
Elvárások:
  • Gépi forgácsoló szakmunkás végzettség
  • Forgácsolásban szerzett munkatapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

  • CNC programozói ismeretek
  • Karusszel esztergálási tapasztalat
  • Magabiztos esztergálási tudás
  • Darukezelői jogosítvány
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • Felhasználói szintű Office ismeret
Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet, dinamikus csapat
  • Budapestről való bejárás biztosítása
  • Előrelépési, képzési lehetősége

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Munkavégzés helye Magyarország,Pest megye
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Pest