www.cvonline.hu

CNC Gépbeállító

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.07.24.
Jelentkezési határidő: 2014.11.06.
Hirdetés azonosító: 865778
lejárt

CNC Gépbeállító pozícióba keresünk munkatársat kecskeméti partnercégünk megbízásából

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, előny: műszaki szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

3 műszakos munkavégzés (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

Feladatok:

  • A gépek felszerszámozása, készülékezése
  • Hatékony átállás másik munkadarabra vagy szériára
  • Gépkezelők minőségi, technológiai-segítségnyújtás korrekciózásban, lapka, szerszám cserében, a gépek technikai felügyelete, gépkezelők oktatása a gépkezeléssel kapcsolatos témakörben
  • Komplett CNC programok önálló készítése a termeléshez köthető legrövidebb időn belül rajz alapján
  • Szerszámbemérések
  • Gépek, programok korrekciója
  • Az összes CNC–eszterga és CNC–megmunkáló központ kezelése és programozása

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu