www.cvonline.hu

CNC gépbeállító

  • A hirdetés 1188 napja lejárt

Partnerünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Fémalkatrészek gyártása műszaki rajz szerint

Elvárások:

  • 1-1,5 év releváns tapasztalat

  • Tolómérő/subler használatában való jártasság

  • Műszaki rajz olvasásában szerzett tapasztalat

  • Fizikai munkabírás

  • Pontosság

  • Megbízhatóság

  • Több műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:

  • Törökszentmiklós

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Bocskai utca 1.

Helyek Törökszentmiklós
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő