www.cvonline.hu

CNC GÉPBEÁLLÍTÓ

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2014.06.06.
Hirdetés azonosító: 808684

Termelés

Feladatok:

- A gépek felszerszámozása, készülékezése
- Hatékony átállás másik munkadarabra vagy szériára
- Gépkezelők minőségi, technológiai-segítségnyújtás korrekciózásban, lapka, szerszám cserében, a gépek technikai felügyelete, gépkezelők oktatása a gépkezeléssel kapcsolatos témakörben
- A gépekkel kapcsolatos problémák (meghibásodás, ütközés) jelzése a műszakvezetők és a karbantartó felé
- Komplett CNC programok önálló készítése a termeléshez köthető legrövidebb időn belül rajz alapján
- Szerszámbemérések
- Gépek, programok korrekciója
- Programok mentése, fel és letöltése memóriába és DNC szerverre
- Az összes CNC–eszterga és CNC–megmunkáló központ kezelése és programozása
- Amennyiben a termelés menete megkívánja, egyéb munkakörökbe is beosztható, ill. a műszakvezető döntése alapján gépkezelőként dolgoztatható hagyományos vagy CNC gépen
- Szerszám és lapka minimál-készlet figyelése és kezelése
- Rajz, készülék, szerszám hiány jelzése a műszakvezetőnek
- Minden egyéb, a felettese által kiadott, munkakörével összefüggésbe hozható, személyiségi jogait nem sértő, ill. a munkáltató tevékenységi körébe illeszkedő feladatok elvégzése.

Elvárások:

- Középfokú vagy főiskolai diploma
- Műszaki szakirányú végzettség
- Számítógépes felhasználói ismeretek
- Releváns munkatapasztalat (Fanuc, Okuma vezérlés)

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Három műszakos munkarend, 40 óra/hét
- Határozatlan idejű munkaszerződés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján