www.cvonline.hu

CNC GÉPBEÁLLÍTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 636533

Link megjelenítéseimages/editor/1334060391.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk anyavállalata a több mint fél évszázados múltra tekinthet vissza és napjainkban a világ egyik legnagyobb független autóipari beszállítója. Négy kontinensen működő gyártóvállalatainak száma meghaladja a húszat. A Móron működő és bővítés alatt álló vállalatához keresünk szakembereket az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • CNC hajlító, peremező és fűrészgépek beállítása, kezelése
  • Az alapanyagok folyamatos feltöltése
  • Termelő berendezések felügyelete, szerszámcsere elvégzése
  • A gépek dokumentációinak kialakítása, karbantartása
  • Esetenként kisebb programozási feladatok

ELVÁRÁSOK

  • Minimum középfokú műszaki végzettség, ideálisan CNC gépkezelő, programozó végzettség
  • CNC megmunkáló gépek beállításában szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

ELŐNYT JELENT

  • Siemens vezérlés ismerete
  • ABB robotok kezelésében szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Német vagy angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítményprémium, Cafeteria csomag
  • Vállalati buszjáratok (környező települések) vagy utazási költség támogatás

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Mór

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC GÉPBEÁLLÍTÓ, Mór

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése