www.cvonline.hu

CNC Gépbeállító

  • Company_icon Hanon Systems Kft.
  • Location_icon Székesfehérvár, Fejér
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, mint 25 éve.

Jelenleg, a folyamatosan fejlődő, több mint 150 gépből álló, magas technológiájú CNC megmunkáló központokkal, esztergákkal, robotokkal rendelkező Klíma Kompresszor gyártóterületünkre keresünk szakmailag tapasztalt kollégákat, mint:

Főbb feladatok

  • 3-5 tengelyes CNC maró gépek, 1 és 2 orsós esztergák beállítása
  • CNC megmunkáló programok (Fanuc) értelmezése
  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel történő mérése
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Szerszámok cseréje.
  • Átállások, beállítások végrehajtása
  • Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése

Követelmények

  • Minimum 3-4 éves CNC szakmai tapasztalat
  • Gépi forgácsoló szakmai végzettség
  • OKJ-s CNC forgácsoló és/vagy programozó végzettség
  • Számítógépes ismeret
  • Összetett műszaki rajzok ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Minőségtudatosság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése: mángorlás, köszörülés, polírozás, indukciók edzés, dugattyúk teflonbevonatozása

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el önéletrajzát, valamint végzettségét igazoló dokumentumokat.

Hanon Systems Hungary Kft.
Személyzeti Osztály
Répásy Szilvia
8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Esztergályos, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű