www.cvonline.hu

CNC gépbeállító

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1034847

Feladatok:

  • gépek beállítása, kezelése, üzemeltetése
  • szerszámbeállítások, szerszámcserék elvégzése
  • rendszeres mintavétel, minőség-ellenőrzés
  • problémák, eltérések jelentése a műszakvezetőnek

Elvárások:

  • villanyszerelő, lakatos vagy mechanikai/elektronikai végzettség
  • minimum két év ipari környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • műszaki rajzolvasás
  • hajlandóság műszakos munkavégzésre
  • német vagy angol nyelvismeret
  • precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az  E-mail cím megjelenítése címre!