www.cvonline.hu

CNC Gépbeállító

  • A hirdetés 270 napja lejárt

 A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.

Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára immár 25 éve.

 Jelenleg, a folyamatosan fejlődő, több mint 150 gépből álló, magas technológiájú CNC megmunkáló központokkal, esztergákkal, robotokkal rendelkező Klíma Kompresszor gyártóterületünkre keresünk szakmailag tapasztalt kollégákat, mint:

Főbb feladatok

  • 3-5 tengelyes CNC maró gépek, 1 és 2 orsós esztergák beállítása
  • CNC megmunkáló programok (Fanuc) értelmezése
  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel történő mérése
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Szerszámok cseréje.
  • Átállások, beállítások végrehajtása
  • Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése

Követelmények

  • Minimum 3-4 éves CNC szakmai tapasztalat
  • Gépi forgácsoló szakmai végzettség
  • OKJ-s CNC forgácsoló és/vagy programozó végzettség
  • Számítógépes ismeret
  • Összetett műszaki rajzok ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Minőségtudatosság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése: mángorlás, köszörülés, polírozás, indukciók edzés, dugattyúk teflonbevonatozása

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel hirdetésünk követelményeinek, és szeretne egy sikeres, színvonalas multinacionális cég munkatársa lenni, küldje el önéletrajzát, valamint végzettségét igazoló dokumentumát az alábbi email címre a pozíció megnevezésével.

Hanon Systems Hungary Kft.

Személyzeti Osztály

Répásy Szilvia

8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.

Helyek Budapest
Tolna
Bács-Kiskun
Fejér
Komárom-Esztergom
Pest
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő