www.cvonline.hu

CNC gépbeállító

  • A hirdetés 455 napja lejárt

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója, saját területén piacvezető autóipari beszállító partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba, kecskeméti munkavégzéssel

Feladatok

  • CNC vezérelt forgácsoló gépek beállítása, szerszámozása
  • Gépek napi szintű karbantartási és üzemeltetési feladatainak ellátása
  • Kiírt termelési feladatok pontos ellátása
  • Munkahelyi 5S fenntartása
  • Munkafolyamathoz kacsolódó dokumentáció elkészítése (minőségi, technológiai dokumentáció)

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben (CNC beállító/programozó) szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Időszakosan hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatások
  • Multinacionális környezet
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát, pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.