www.cvonline.hu

CNC Gépbeállító Technológus

  • A hirdetés 839 napja lejárt

Multinacionális autóipari termelő vállalat megbízásából keresünk szakmailag tapasztalt kollégákat a folyamatosan fejlődő, több mint 150 gépből álló, magas technológiájú CNC megmunkáló központokkal, esztergákkal, robotokkal rendelkező gyártóterületre.

A leendő munkatárs feladatai:

  • 2-5 tengelyes CNC maró gépek, 1 és 2 orsós esztergák beállítása;
  • CNC megmunkáló programok (Fanuc) értelmezése;
  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel történő mérése;
  • Műszaki rajzok értelmezése;
  • Szerszámok cseréje;
  • Átállások, beállítások végrehajtása;
  • Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 3-4 éves CNC szakmai tapasztalat;
  • Gépi forgácsoló szakmai végzettség;
  • OKJ-s CNC forgácsoló és/vagy programozó végzettség;
  • Számítógépes ismeret;
  • Összetett műszaki rajzok ismerete;
  • Többműszakos munkarend vállalása;
  • Önálló munkavégzés;
  • Precizitás, pontosság;
  • Minőségtudatosság.

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer;
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely;
  • Magasan képzett szakmai csapat;
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére;
  • Különféle technológiák megismerése: mángorlás, köszörülés, polírozás, indukciók edzés, dugattyúk teflonbevonatozása.

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő