www.cvonline.hu

CNC Gépbeállító Technológus

  • A hirdetés 717 napja lejárt
Autóipari gyártó cég megbízásából keresünk CNC Gépbeállító Technológus munkatársat.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:
  • 2-5 tengelyes CNC maró gépek, 1 és 2 orsós esztergák beállítása;
  • CNC megmunkáló programok (Fanuc) értelmezése;
  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel történő mérése;
  • Műszaki rajzok értelmezése;
  • Szerszámok cseréje;
  • Átállások, beállítások végrehajtása;
  • Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: CNC forgácsoló és/vagy programozó végzettség

Tapasztalat:
  • Minimum 3-4 éves CNC szakmai tapasztalat;
  • Gépi forgácsoló szakmai végzettség;
  • OKJ-s CNC forgácsoló és/vagy programozó végzettség;
  • Számítógépes ismeret;
  • Összetett műszaki rajzok ismerete;
  • Több műszakos munkarend vállalása;
  • Önálló munkavégzés;
  • Precizitás, pontosság;
  • Minőségtudatosság.

Nyelvismeret: -, - szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: SZ02cgt

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Egyéb hasonló állások Önnek
Projektmérnök - Székesfehérvár (Referenciaszám: KJ-1854)

Man at Work Kft.

Feladatok: Ajánlatok műszaki előkészítése, kid...
Székesfehérvár

Minőségbiztosítási mérnök - Székesfehérvár (Referenciaszám: KJ-1856)

Feladatok: Folyamatosan kapcsolattartás a vevő...

Lean mérnök (Referenciaszam: HM-711)

Feladatok: Termelési folyamatok optimalizálása...
Mór