www.cvonline.hu

CNC gépbeállító munkatársakat keresünk!

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 30 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 15 000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Sapa Profiles Kft.

Feladatok:

  • Alumínium profilok megmunkálásához CNC marógépek beállítása
  • CNC programok készítése 4 és 5 tengelyes megmunkáláshoz, programok korrekciózása
  • Ciklusidők folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • CNC programozói tanfolyam, forgácsoló végzettség
  • Minimum 2-3 év programozási tapasztalat CNC vezérlésű marógépen
  • Siemens 840D, Fanuc vezérlés ismerete

Előnyt jelent:

  • 3D mérőgép ismerete
  • MasterCam szoftver ismerete
  • Alumíniumipari forgácsolási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés,

önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, bónusz

Fényképes önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon: Link megjelenítése    (kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót) vagy küldje el önéletrajzát e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre a tárgyban feltüntetve: Pályázat / CNC gépbeállító / Pályázó neve. Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár