www.cvonline.hu

CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (Junior - 2 műszakos munkarend)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 1228645

Fémmegmunkálási területre multinacionális gyártó partnerünk megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • CNC forgácsoló, marógép beállítása, működtetése
  • Gépet kiszolgáló operátor munkájának segítése
  • Előírt termelési, minőségi mutatók biztosítása
  • Gyártást akadályozó hibák jelentése, elhárítása

Elvárások

  • Műszaki végzettség
  • Fémipari tapasztalat
  • CNC forgácsolásban szerzett gyakorlat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit megbízónk nyújt

  • Változatos munka, szakmai karrier lehetőség
  • Új technológia megismerése
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (kedvező bejárási támogatás, cafeteria, jelenléti és teljesítmény alapú prémium)

A munkavégzés helye

Tatabánya-Budaörs térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (Junior - 2 műszakos munkarend), Tatabánya-Budaörs térsége

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Vörös Jutka
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678