www.cvonline.hu

CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (FANUC, SIEMENS)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.03.26.
Hirdetés azonosító: 1084869

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Hagyományos forgácsoló gépek kezelése, kiszolgálása, beállítása, valamint munkaállomások programozása - Fanuc, Siemens)
  • Hatékony átállás másik munkadarabra vagy szériára
  • Gyártási megrendelésben szereplő alkatrész legyártása, a munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján
  • Alkatrészek sorjázási-, mosási feladatainak ellátása
  • Karbantartási feladatok elvégzése
  • A munkahelyi 5S fenntartása, problémák, eltérések jelentése

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki szakirányú végzettség: CNC maró, - esztergályos és / vagy min. 3 év forgácsolási gépbeállítói tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Windows, MS Office felhasználói ismeret

Előnyt jelent

  • Emelőgép-kezelő (kivéve targonca) OKJ szakképesítés
  • SAP ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (FANUC, SIEMENS), Budapest (Dél-Pest)