www.cvonline.hu

CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (CNC hidegalakító gépek)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 763247

Link megjelenítéseimages/editor/1364472022.jpg" border="0" width="250" />

Megbízónk anyavállalata a több mint fél évszázados múltra tekinthet vissza és napjainkban a világ egyik legnagyobb független autóipari beszállítója. Négy kontinensen működő gyártóvállalatainak száma meghaladja a huszat. A Móron működő és bővítés alatt álló vállalatához keresünk szakembereket az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • A felügyelete alá tartozó CNC hidegalakító gépek (hajlító gépek, présgépek, fűrész gépek) beállítása, folyamatos ellenőrzése
  • Szerszámcsere elvégzése
  • A gépek karbantartásának előkészítése, elvégzése
  • Vevői igények mennyiségi és minőségi teljesítése
  • Műszaki dokumentáció elkészítése

ELVÁRÁSOK

  • Minimum középfokú műszaki végzettség, ideálisan CNC gépkezelő, programozó végzettség
  • CNC hidegalakító gépek beállításában, kezelésében szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

ELŐNYT JELENT

  • Siemens vezérlés ismerete
  • ABB robotok kezelésében szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Német vagy angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítményprémium, Cafeteria csomag
  • Vállalati buszjáratok (környező települések) vagy utazási költség támogatás

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Mór

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (CNC hidegalakító gépek), Mór

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése