www.cvonline.hu

CNC Gépbeállító ASZ02

  • A hirdetés 448 napja lejárt

Fejér megyei multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk CNC Gépbeállító munkatársat.

Pozíció azonosító: cnc
Munkavégzés helye: Fejér megye
Feladatok:

  • 3-5 tengelyes CNC marógépek, 1 és 2 orsós esztergák beállítása;
  • CNC megmunkáló programok (Fanuc) értelmezése;
  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel történő mérése;
  • Műszaki rajzok értelmezése;
  • Szerszámok cseréje;
  • Átállások, beállítások végrehajtása;
  • Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése.

Elvárások:

  • Minimum 3-4 éves CNC szakmai tapasztalat;
  • Gépi forgácsoló szakmai végzettség;
  • Középfokú CNC forgácsoló és/vagy programozó végzettség;
  • Összetett műszaki rajzok ismerete;
  • Többműszakos munkarend vállalása.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő