www.cvonline.hu

CNC fűrész-fúrógép kezelő

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 989891
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Képes levezényelni az összes CNC fűrészelési és fúrási folyamatot 4 és 5 tengelyű gépeken.
  • A minőségügyi terv alapján megmunkálja a munkadarabokat.
  • Megmunkálásra elhelyezi a gépben a munkadarabot a gyártási dokumentációnak megfelelően.
  • Tudja olvasni és követni a tervrajzokat, méretezést és tűréseket.
  • Képes olvasni és megérteni a gyártási utasítást és a technológiai sorrendet.
  • Képes lebonyolítani a minőségügyi ellenőrzést mérőeszközökkel, és egyéb mérési eljárásokkal.
  • Képes függődarut és villástargoncát kezelni.
  • Képes az operátori karbantartást és gépátvizsgálást elvégezni.
  • Karbantartja és frissíti a termeléstervezés dokumentumait.
  • Képes a megkívánt testhelyzetben dolgozni (állva, ülve, hasalva, térdelve, magasban), külső belső térben, olyan munkaterületeken, ahol a légkondicionálás nem lehetséges, miközben az előírt munkavédelmi ruházatot/felszerelést hordja.
  • Képes működtetni a különböző PC programokat, mint például az ORACLE, Cimnet vagy más programok.
  • Képes önállóan dolgozni, ismeri a szervezet felépítését, jó problémamegoldási és hibafelismerési képességekkel rendelkezik.

Elvárások:

  • Pályakezdő szakirányú (NC/CNC gépkezelő) végzettséggel
  • Végzettség hiányában minimum 3 éves CNC forgácsolásban szerzett tapasztalat
  • CNC vezérlések ismerete, méréstechnikai alapismertek
  • Pontos, precíz és megbízható munkavégzés
  • Munkavédelmi szabályokat betartása

Előnyt jelent:

  • Fémmegmunkálási tapasztalat, FANUC CNC vezérlési ismeretek
  • Éleslátás és jó olvasási készség
  • Csapatjátékos beállítottság.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és juttatasok
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet Veresegyház zöldövezetében
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vállalati buszok a 3 műszakos munkarendhez igazodva
  • Sportolási lehetőség: fitness, kinti sportpálya
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen

Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon Link megjelenítése követően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.