www.cvonline.hu

CNC forgácsoló

  • A hirdetés 862 napja lejárt

Az alábbi munkakörben keresünk budapesti partner cégünk számára, saját alkalmazásban történő teljes munkaidős foglalkoztatásban:

kollégát

Feladatok

  • CNC forgácsoló gépek beállítása, működtetése
  • Szerszámcserék és javítások
  • Géphibák elhárítása
  • Prototípus alkatrészek gyártásában való közreműködés

Elvárások

  • Releváns szakirányú végzettség (Forgácsoló)
  • Minimum 3-5 év hasonló munkakörben és szerszámgyártásban szerzett nagy tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Önállóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Egészségpénztári hozzájárulás
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Vidéki dolgozóknak JÓ minőségű albérlet vagy albérlet támogatás, illetve céges támogatású MINŐSÉGI munkásszálló

Munkavégzés helye

Budapest, XXI. kerület Csepel

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő