www.cvonline.hu

CNC Forgácsoló

  • A hirdetés 1125 napja lejárt

Munkatársakat keresünk folyamatosan hosszútávra, bővítések miatt, esetenként azonnali kezdéssel vagy maximum 1-2 héten belüli kezdéssel.
Munkavégzés helye: Nürnberg és környéke.
Munkaruha, kulturált szállás biztosított.
Bejelentett németországi munka és német TB.
Fizetés: nettó 1500- 1800 euro/hó (nyelvtudás függvénye is!) Brigádok, csapatok, 2-3 fő együttes alkalmazása NEM lehetséges. Egyszemélyes munkahelyek.

Elvárás:

  • gépkocsi
  • német nyelv társalgási szinten történő beszéde B1-B2
  • németországi munkatapasztalat
  • csapatszellem
  • önálló munkavégzés
  • találékonyság, leleményesség
  • stressztűrő képesség
  • munkabírás

  • fényképes, aktuális dátummal ellátott, részletesen felsorolt (év, munkahely, munkavézgéz, munkafolyamatok) magyar-német önéletrajzzal e-mailen

Ezeknek a hiányában nem áll módunkban alkalmazni!

Szélsőséges életmód mentes munkatársakat várunk.

Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator