www.cvonline.hu

CNC forgácsoló

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 784891

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • CNC forgácsoló, maró, eszterga és multi megmunkáló központok kezelése,
  • fém alkatrészek megmunkálása,
  • magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele,
  • gyártási hibák ellenőrzése és javítása,
  • aktív részvétel a gépkarbantartásban,
  • munkaterület tisztán tartása.
Elvárások:
  • CNC végzettség,
  • CNC vezérlésű gépkezelésben, fémmegmunkálásban való jártasság,
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
  • termelő cégnél szerzett tapasztalat,
  • műszaki rajz olvasásának készsége,
  • mérési és alkatrész ismeretek,
  • felhasználói szintű PC ismeret,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • erős fizikum, terhelhetőség,
  • monotónia tűrés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 3 műszakos munkarend
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 23. kerület
  • Fizetés: fix bruttó órabér + műszakpótlék + teljesítmény bónusz + cafeteria
  • Kezdés: azonnal
  • Referencia kód: KCF-01
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió