www.cvonline.hu

CNC forgácsoló

  • A hirdetés 1254 napja lejárt

Kiskőrösi gépgyártó vállalkozás munkatársakat keres

pozícióba

Feladatok:

  • A termelési programban meghatározott nagyméretű hegesztett alkatrészek, gyártmányok pontos rajz szerinti elkészítése, forgácsolása a meghatározott időre és az előírt minőségi követelményeknek megfelelően.
  • A meghatározott technológiai utasítások betartása mellett a rendelkezésre álló technikai eszközök segítségével minden CNC forgácsoló és ahhoz kapcsolódó munkafolyamat biztonságos elvégzése.
  • A technológia és munkafegyelem betartása.
  • Együttműködés feletteseivel és munkatársaival.
  • Egyéb feladat, amivel a munkahelyi vezetője megbízza.

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány, forgácsoló végzettség,
  • Horizontális fúró-, marógépen és/vagy portálmarógépen szerzett tapasztalat,
  • Gyártás / Termelés területen szerzett tapasztalat,
  • Magabiztos műszaki rajzolvasás,
  • Mérő eszközök használatának ismerete,
  • Terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • azonnali munkába állás,
  • fejlődési lehetőség,
  • stabil hátterű vállalat.
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő