www.cvonline.hu

CNC forgácsoló

  • Company_icon HILTI Szerszám Kft.
  • Location_icon Kecskemét, Bács-Kiskun
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

A Hilti a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat nyújtja a globális építőipari szektor számára. A Hilti Konszern 75 éves múlttal rendelkezik, és több mint 23000 alkalmazottal 120 országban van jelen.

A Hilti Szerszám Kft. kecskeméti telephelyű gyárába keresünk

CNC forgácsoló munkatársat

Főbb feladatok:

  • Különböző fém- és műanyag alkatrészek/szerszámok gyártása CNC marógépeken rajznak, vagy egyéb gyártási előírásnak megfelelően;
  • Egyedi alkatrészek gyártása, valamint kis szériában történő ismétlődő alkatrész gyártása, valamint hideg- és melegalakítószerszámok gyártás és felújítása;
  • A folyamatos fejlesztési tevékenységek révén, rendszeresen előfordul prototípusgyártás, ami változatosságot, színt visz a mindennapokba;
  • CNC Programozás és gépkezelés;
  • CAM szoftverrel generált programok futtatása, igény esetén;
  • Forgácsoló szakmunka (pl. gépek átszerelése: satu, tokmány szerszámok bemérése, cseréje);
  • Méréssel, minőségügyi elvárásokkal kapcsolatos feladatok ellátása;
  • LEAN / KVP és egyéb problémamegoldó módszerek használata a mindennapokban;
  • Napi- és heti (egyszerű) karbantartási/ellenőrzési feladatok ellátása;
  • A gépek és környezetük tisztántartása;
  • Fejlesztési tevékenységekben való aktív részvétel

Elvárások:

Végzettség, képesítés:

  • Szakmunkásképző vagy szakközépiskolai végzettség előny
  • 1-2 év hasonló területen szerzett gyakorlat
  • NC és CNC ismeretek
  • Rajzolvasás
  • Számítástechnikai alapismeretek (Word, Excel)
  • Magas minőségtudatos hozzáállás, lelkiismeretes munkavégzés
  • Rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
  • Szakmai elhivatottság
  • Önálló munkavégzés

Személyes kompetenciák:

  • Pozitív, nyitott hozzáállás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, és csapatmunkára való készség
  • Más munkatárs munkájának segítése, igény szerint
  • Precizitás, magas szintű minőségtudatos hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Kulturált, modern, magas minőségtudatos színvonalat képviselő gyártói, innovatív környezet
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • A munkakör teljes ellátásához szükséges betanulás biztosítása közvetlen vezető és a kollégák segítségével
  • Érdekes, változatos feladatok
  • Dinamikus, fiatalos, lelkes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató vezetői munkakultúra
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben a fenti munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti címre.

Kelt: Kecskemét, 2017. november 15.

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés > Esztergályos, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Szerszámkészítő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű